Rühmatreeningud koos MTÜ Tartu Trennid treeneriga toimuvad meie kõige vajalikuga varustatud saalis ning heade ilmade korral värske õhu käes, saali kõrval olevas avatud piirkonnas.

Rühmad koosnevad mitte rohkem kui 5’st koerast, mis organiseeritakse vastavalt koera vanusele, tõu omapärasustele ning omaniku pädevusele.

Koertenäitusteks ettevalmistavatel treeningutel anname teile kõik vajalikud teadmised koera näitamiseks ning õpetame teie koerale ka põhilist näituste dressuuri.

Rühmatreeningud annavad võimaluse õpetada teie lemmiklooma töötama teiste koertega, sotsialiseeruma, harjuda manuaalse kontrolliga, hambaste näitamisega jne.

Samuti saate meilt palju erinevaid näpunäiteid nii näitusteks kui ka nende ettevalmistavateks perioodideks.

Meie kutsikate kooli eesmärk on aidata omanikul mõista oma koera. Mõista, millest nende kutsikas mõtleb, kuidas ta maailma tajub, mida ta vajab täiuslikuks arenguks ning milliseid vajalikke teadmisi peab kutsika omanik omama, et elada õnnelikult koos oma koeraga.

Jooksutrenn – hea võimalus säilitada teie koera head füüsilist vormi, samuti võimalus anda oma koerale realiseerida oma looduslikke instinkte.